Аштън Къчър: Не съм играчката на Деми
Аштън Къчър все повече се дразни от любопитството на хората за връзката му с Деми Мур и смята за доста глупаво надничането в личният му живот.
Минаха 2 години, откакто 27-годишният актьор от „Бракувани" се среща с Деми, която надхвърли 40, и не може да разбере причината за хорското любопитство.
”Кога хората ще спрат да вярват на всички "простотии", които се пишат? Дори и да беше вярно, а то не е, защо това трябва да се превръща в новина?”, заяви Къчър пред „Female first”.
„Само крайно елементарни хора не могат да раберат, че любовта просто идва, независимо от физиката, възрастта или каквото и да е друго, нужна ни е само честност и искренност”.
”Колко 40-годишни мъже се срещат с двайсетгодишни момичета и никой не го е грижа за това?” добави той.
Нет Фокус