Порша Де Роси трие любовни следи
Звездата от „Али Макбийл” Порша Де Роси си махна татуировката с инициалите на предишната си интимна партньорка, след като се впусна в любовна връзка с комедийната актриса Елън Де Дженерис.
Татуировката, която е на безименния пръст, за Де Роси бе начин да покаже своята обвързаност с досегашното си гадже - авторката и изпълнителка на песни Франческа Грегорини.
32-годишната Де Роси и Грегорини, която е заварена дъщеря на Ринго Стар, бяха заедно три години, преди да се разделят в края на миналата година.
Наскоро Де Роси разказа на списание Details за намерението си да махне татуировката: „Не казвам, че е нещо за което съжалявам, защото не съжалявам, но сега просто няма никакво значение”.
След раздялата й с Грегорини, Де Роси и комедийната актриса Де Дженерис станаха гаджета. Според слуховете в края на миналата година, приятелката на Де Дженерис фотографката Александра Хедисън, се е изнесла от тяхната къща в Холивуд.
Нет Фокус